Informācija būvspeciālistiem no BIS

Būvspeciālistiem līdz 2022. gada 1. martam bija jāveic BIS-ā iesniegtā epasta adreses verifikācija, jo pretējā gadījumā vairs turpmāk nesaņems jebkādus paziņojumus no BIS.

No 1.marta BIS paziņojumi tiek pārsūtīti tikai uz verificētām e-pasta adresēm (attiecas uz visiem paziņojumiem par būvniecības procesu un virzību, ko sistēma sūta publiskā portāla lietotājiem)

To vēl var izdarīt, lai paziņojumi arī turpmāk nāktu.

Atverot BIS jebkādā veidā, jāuziet uz [Profils].

Rindā E-pasta adrese būs redzams taustiņš (Verificēt), uz tā ar peli jānospiež.

Parādīsies uzraksts, ka uz jūsu e-pastu nosūtīta saite.

Jātver šis savs e-pasts, un, saiti aktivizējot, atvērsies jauns interneta BIS-a logs.

Šajā logā, aizejot uz [Profils], rindā E-pasta adrese labajā līnijas galā jābūt zaļam punktam.

Uzbraucot ar peli uz šī zaļā punkta, parādīsies uzraksts [Verificēts].

Process būs noticis un tālāk viss darbosies.

 

Lai izdodas!

 

PAZIŅOJUMS

BIS darbība (funkcionalitāte un pilnveide)

BIS lietotāji! Informējam, ka vakar 2022. gada 01. martā tika piegādāta šāda funkcionalitāte – ‘’Paziņojums par būvniecību’’. Ar funkcionalitātes ieviešanu vairāk nav iespēja izveidot Apliecinājuma kartes, tāpat tika mainīta konfigurācija būves datiem, pēc kuriem BIS nosaka vai nepieciešams veidot - paskaidrojuma rakstu vai paziņojumu par būvniecību. Ja Jums rodas jautājumi par BIS papildināto funkcionalitāti, aicinām noskatīties semināru video BIS portālā sadaļā Noderīgi (https://bis.gov.lv/noderigi/bis-apmacibas) vai skatīt pamācības sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi (https://www.bis.gov.lv/biezak-uzdotie-jautajumi). Ja BIS darbībā konstatējat problēmas vai kļūdas, lūgums reģistrēt to BIS pieteikumu formā.